Články


Infiniti EX35 2011

2011-04-06 Přečteno: 1 082x

Debut již před lety

Svůj debut si tento crossover odbil již takřka před třemi lety, přesto se v letošním roce dočkal několika inovací, které z něj dělají zbrusu nový stroj.

Ideální pro rodiny s dětmi

Infiniti EX35 je ideální volbou zejména pro rodiny s dětmi, které potřebují mít dostatek prostoru na dětskou autosedačku, hračky i domácí zvířata. Do této Infiniti naložíte vše a ještě Vám zbyde velký prostor pro nákup.

Design jako původní verze

Designově se však inovovaná verze příliš neodlišuje od té původní – světle modrá metalíza však vypadá natolik zajímavě, že ani není důvod ji měnit. Byla pouze vyměněna přední mřížka a přidány plastové spoilery, které opticky automobil rozšiřují.

Interiér

V interiéru najdete vše potřebné – pohodlná sedadla ozdobená vyšívanými logy na podhlavnících. Na přístrojové desce je vše uspořádáno velice přehledně, proto se zorientujete velice rychle.U vozu nechybí ani technologie, které Vás varují například vybočíte – li ze svého jízdního pruhu. Najdete zde však také 360 stupňovou kameru, které Vám neustále nabízí pohled na to, co se kolem Vás děje.

Co se skrývá pod kapotou ?

Vůz je poháněn 3, 5 – litrovým V6 motorem produkujícím 297 koňských sil. Přesto se však očekává, že by ho brzy mohl vystřídat výkonnější 3, 7 – litrový motor. K motoru je připojena nová sedmistupňová převodovka s možností manuálního posunu a D / S režimem. Automobil je vhodný i do městského provozu, kde oceníte jeho velice nízkou spotřebu paliva.

Cena

Základní cena modelu Infiniti EX35 je 36 000 dolarů, můžete si však připlatit například za verzi Touring či Premium. Doplatky se pohybují v cenách okolo 2000 dolarů. Pokud hledáte vůz, do kterého naložíte vše potřebné, je pro Vás Infiniti to pravé.

 

Zdroj : www.leftlanenews.com

Autor : Michaela

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články